Noriu atidaryti nekilnojamojo turto agentūrą Lietuvoje. Nuo ko man pradėti?

Žinių bazė

2013.01.26

Noriu atsidaryti NT agentūrą Vilniuje. Nežinau nuo ko pradėti. Noriu atidaryti nekilnojamojo turto agentūrą Lietuvoje. Nuo ko man pradėti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2013-01-26 14:24

Vilniuje šiuo metu yra daug nekilnojamojo turto rinkos žaidėjų. Konkurencingumas intensyvus, todėl norint užimti rinkos dalį ir turėti pelningai veikiantį...

Publikavimo data: 2013-01-26 14:24

Vilniuje šiuo metu yra daug nekilnojamojo turto rinkos žaidėjų. Konkurencingumas intensyvus, todėl norint užimti rinkos dalį ir turėti pelningai veikiantį verslą, reikia ilgametės patirties ir žinių, laiko ir pradinio kapitalo, išskirtinumo – aukščiausio lygio kokybės ar originalių paslaugų segmento ir kt.

Užtikrintas ir saugesnis būdas pradėti nekilnojamojo turto agentūros verslą yra franšizės modeliu dirbančios pasaulinės kompanijos. Čia nereikia didelių startinių investicijų, gaišti laiko įgyjant pasitikėjimą, kuriant ir populiarinant prekinį kompanijos ženklą, didinant pridėtinę vertę, strateguojant rinkodarą. 

Franšizės gavėjui suteikiama galimybė plėtoti savo verslą pasinaudojant sukaupta kompanijos patirtimi, išvengiant didelių pradinių investicijų, naudotis jau sukurtais verslo įrankiais ir gauti nuolatinį profesionalų palaikymą, tarptautines rekomendacijas, apmokymus bei konsultacijas.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.