...

Naujos degalinės steigimas, statymas nuo pamatų.

Žinių bazė

2016.01.25

Laba dieną, galvoje gimė idėja įkurti visiškai naują degalinę. Gal galite patarti kur kreiptis, kad kas galėtų suteikti informacijos gyvai (Klaipėdos mieste). Pinigų tam nėra, tad reikėtų maksimaliai galimos paskolos.
Nuo kur pradėti rinkti, gauti informaciją? Ar tokia verslo idėją neapsunkins jos įkūrimo, nes degalinė kaip ir skaitosi rizikos objektas. Yra skirtumas ar degalinė bus mieste ar už jos ribų? Dokumentus rinkti reikia įsteigus įmonę ar galima juos bandyti gauti ir tik tada įsteigti įmonę.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vytautas Sabalys

Vyresnysis teisininkas / Advokatų kontora „Sorainen“

Publikavimo data: 2016-01-25 14:13

šis klausimas yra ypač platus, reikalauja atskiros išsamios analizės, todėl gali būti laikomas individualia konsultacija. Jeigu būtų poreikis individualiai konsultacijai,...

Publikavimo data: 2016-01-25 14:13

šis klausimas yra ypač platus, reikalauja atskiros išsamios analizės, todėl gali būti laikomas individualia konsultacija. Jeigu būtų poreikis individualiai konsultacijai, kviečiame kreiptis į mūsų kontorą – atskiro susitikimo metu galėtume suteikti profesionalią konsultaciją už standartinį įkainį.

Ekspertai

Vytautas Sabalys

Vytautas Sabalys

Vyresnysis teisininkas / Advokatų kontora „Sorainen“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.