...

Kur galėčiau rasti higienos paso reglamentą kosmetikos gaminių gamybai?

Žinių bazė

2014.04.27

Ruošiuosi gaminti kosmetikos gaminius. Reikalingas patalpoms higienos pasas. Ar patalpos privalo būti komercinės paskirties? Kokie reikalavimai yra patalpoms?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Sigita Sriubaitė-Stepurienė

Regiono vadovė / Klauberg BALTICS

Publikavimo data: 2014-04-27 05:41

Vadovaujantis 2010 m. liepos 13 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu „Dėl leidimų-higienos pasų išdavimo taisyklių patvirtinimo“ Nr. V-632...

Publikavimo data: 2014-04-27 05:41

Vadovaujantis 2010 m. liepos 13 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu „Dėl leidimų-higienos pasų išdavimo taisyklių patvirtinimo“ Nr. V-632 yra numatytos bendrosios leidimų-higienos pasų išdavimo taisyklės. Minėtose taisyklėse apibrėžti pagrindiniai reikalavimai tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kurie siekia įsigyti higienos pasą.

Skaitytojo atveju, norint užsiimti kosmetikos gaminių gamyba yra būtina turėti tinkamai įrengtas ne komercinės, o gamybinės paskirties patalpas. Joms taikomi tam tikri standartiniai reikalavimai, pavyzdžiui, turi būti įrengtos atskirtos gamybinės patalpos, speciali vėdinimo įranga, lengvai prieinamos bei išvalomos konstrukcijos ir pan.

Dėl detalesnės informacijos ir konkrečių taikomų reikalavimų gamybinės paskirties patalpoms skaitytojo atveju rekomenduotina kreiptis į atitinkamą visuomenės sveikatos centro padalinį.

Ekspertai

Sigita Sriubaitė-Stepurienė

Sigita Sriubaitė-Stepurienė

Regiono vadovė / Klauberg BALTICS

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.