...

Koks mokesčių mokėtojas galiu būti?

Žinių bazė

2014.06.10

Planuoju pradėti tarpininkavimo (man in the middle) paslaugas tarp Lietuvos baldų gamintojų ir užsienio (ES) valstybių. Pirkti pigiau Lietuvoje, parduoti brangiau užsienyje. Jau radau keletą susidomėjusių firmų Anglijoje ir Vokietijoje, šiai dienai jie reikalauja pateikti VAT ID ir ID numerius. VAT ID kiek suprantu yra PVM mokėtojo kodas. Kas yra ID numeris neįsivaizduoju..
Pakolkas nenorėčiau steigti UAB, kadangi dirbu vienas, pajamos per metus siektų iki 20,000 LTL.
Ar yra kokia galimybė gauti ta ID numeri be UAB ir ką tuomet man pasirinkti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-06-10 09:02

VAT ID, teisingai sakote, tai – apmokestinamojo asmens PVM moketojo kodas, o ID – įmonės registracijos kodas. Tačiau ar norint...

Publikavimo data: 2014-06-10 09:02

VAT ID, teisingai sakote, tai – apmokestinamojo asmens PVM moketojo kodas, o ID – įmonės registracijos kodas. Tačiau ar norint bendradarbiauti su užsienio įmonėmis privalu steigti juridinį asmenį, ar užteks veikti kaip fiziniam asmeniui pagal individualią veiklą, teiraukitės jų. Neįsteigę juridinio asmens, o vykdydami individualią veiklą, iš mokečių administratoriaus gaunate identifikacinį numerį ir vis tiek veikiate kaip apmokestinamasis asmuo.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.