...

Kokių reikia leidimų ir dokumentų prekybai pilstomais kvepalais iš ES šalių?

Žinių bazė

2016.08.15

Turiu individualią veiklą pagal pažymą ir prekiauju drabužiais per internetą, bet dabar noriu pradėti prekiauti pilstomais kvepalais iš ES per internetą ir kartu turgavietėje. Ar reikia man keisti dokumentą leidžiantį prekybą? Ar dar reikia kokių papildomų leidimų pardavinėjant tokius kvepalus?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Publikavimo data: 2016-08-15 20:52

Kosmetikos gamyba su individualia veikla pagal pažymą yra galima, tačiau Jums reikėtų gauti leidimą-higienos pasą, kurį išduoda Nacionalinis visuomenės sveikatos...

Publikavimo data: 2016-08-15 20:52

Kosmetikos gamyba su individualia veikla pagal pažymą yra galima, tačiau Jums reikėtų gauti leidimą-higienos pasą, kurį išduoda Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (http://nvsc.lrv.lt/). Šį leidimą galite gauti elektroniniu būdu, pasinaudoję Elektroniniais valdžios vartais.

Kosmetikos gaminiai turi būti gaminami laikantis geros gamybos praktikos principų. Preziumuojama, kad laikomasi geros gamybos praktikos tada, kai gamyba atitinka tam tikrus darniuosius standartus. Tarptautiniame ISO 22716:2007 standarte pateikiamos kosmetikos gaminių gamybos, kontrolės, laikymo ir išsiuntimo rekomendacijos.

Siūlome pasinaudoti portale www.verslovartai.lt esančia atmintine kosmetikos gamybai (http://www.verslovartai.lt/lt/atmintines/Kosmetikos+gamyba/35/) bei peržiūrėti VšĮ „Versli Lietuva“ renginio „Geroji verslo praktika: Kosmetikos gamyba ir pardavimas“ skaidres, kuriose paaiškinami visi pirmieji žingsniai pradedant gaminti kosmetiką.

Ekspertai

Konstantinas Pečiulis

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.