...

Kokių leidimų ir dokumentų reikia didmeninei tabako prekybai?

Žinių bazė

2013.03.11

Noriu užsiimti tabako importu ir didmenine prekyba iš kitų ES šalių. Kokie spec reikalavimai būtų taikomi šiai veiklai? Kokius leidimus reiktų išsiimti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Robertas Naruševičius

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „Constat”

Publikavimo data: 2013-03-11 21:53

Siekiant verstis didmenine prekyba tabako gaminiais, visų pirma reikėtų kreiptis į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą, kuris vadovaudamasis Lietuvos Respublikos...

Publikavimo data: 2013-03-11 21:53

Siekiant verstis didmenine prekyba tabako gaminiais, visų pirma reikėtų kreiptis į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą, kuris vadovaudamasis Lietuvos Respublikos tabako kontrolės įstatymu ir didmeninės prekybos tabako gaminiais licencijavimo taisyklėmis, išduoda licencijas verstis didmenine prekyba tabako gaminiais Lietuvos Respublikoje. Pati licencija yra išduodama neterminuotam laikotarpiui.

Įmonė, norinti įsigyti licenciją, turi pateikti šiuo dokumentus:
Paraišką, kurioje įmonė turi nurodyti: įmonės pavadinimą, teisinę formą, kodą, buveinę, elektroninio pašto adresą (jeigu įmonė jį turi), sandėlių, iš kurių bus vykdoma didmeninė prekyba tabako gaminiais ir (ar) kuriuose šie gaminiai bus laikomi, adresus ir patalpų pažymėjimus plane, įmonės steigėjų ir vadovų vardus, pavardes ir asmens kodus, jeigu įmonės steigėjas yra juridinis asmuo, privalomai turi būti nurodytas juridinio asmens pavadinimas, kodas ir buveinė, bei kokiu būdu (tiesiogiai licencijas išduodančioje institucijoje ar registruotu laišku) įmonė norėtų gauti licencijos originalą;

Sandėlių, iš kurių bus vykdoma didmeninė prekyba tabako gaminiais ir (ar) kuriuose šie gaminiai bus laikomi, Nekilnojamojo daikto registro ir kadastro dokumentus – patalpų planą iš nekilnojamojo turto objekto kadastrinių matavimų bylos, pastato vidaus plotų eksplikavimo iš nekilnojamojo turto objekto kadastrinių matavimų bylos – kopijas, patvirtintas įmonės vadovo ar jo įgalioto asmens parašu ir tikrumo žyma.

Atkreiptinas dėmesys, kad papildomai privalėsite susimokėti 4’000,00 Lt valstybės rinkliavą už licencijos išdavimą. Valstybės rinkliava mokama iki paslaugos suteikimo.

Žemiau pateikiami teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą:
Lietuvos Respublikos tabako kontrolės įstatymas:
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. balandžio 7 d. nutarimas Nr. 384 “Dėl didmeninės prekybos tabako gaminiais licencijavimo taisyklių patvirtinimo”.

Ekspertai

Robertas Naruševičius

Robertas Naruševičius

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „Constat”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.