...

Kavinės dizainas

Žinių bazė

2022.10.01

Sugalvojome idėją kavinių tinklų. Esminis išskirtumas bus dizainas (unikalus, kuris būtų mūsų vizitinė kortelė) ir žinoma meniu, nedidelis , bet labai aiškus ir vėlgi isškirtinis. Pristatant savo idėją potencialiems investuotojams, idėja mūsų ir vizualai patinka, tačiau visi klausia kaip apsaugosime visa tai, kad nebūtų ”paste copy” ir kitą dieną neatsidarys tokia pati kavinė. Ką galite patarti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Premium

Publikavimo data: 2022-10-24 14:17

Remiantis jūsų pateikta informacija, kavinės interjero dizainą (taip pat ir atskirus apipavidalinimo elementus, įskaitant meniu, kaip objektą) galima registruoti kaip...

Publikavimo data: 2022-10-24 14:17

Remiantis jūsų pateikta informacija, kavinės interjero dizainą (taip pat ir atskirus apipavidalinimo elementus, įskaitant meniu, kaip objektą) galima registruoti kaip dizainą (nacionalinį ar Bendrijos dizainą). Svarbu, kad dizainas atitiktų du esminius kriterijus – būtų naujas ir turėtų individualių savybių (t.y. informuotam vartotojui sudarytas bendras dizaino įspūdis turi skirtis nuo bet kokio kito dizaino). Meniu pateikiami originalūs patiekalų pavadinimai gali būti registruoti prekių ženklais. Tuo atveju, jeigu vis dėlto pastebėtume pažeidimą (t.y. jeigu būtų atidaryta tapataus ar panašaus dizaino kavinė), turėtumėte teisę reikalauti nutraukti pažeidimą ir reikalauti žalos atlyginimo (jeigu tokia kiltų).

Ekspertai

Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.