...

Kaip nepilnamečiui išsiimti individualią veiklą?

Žinių bazė

2021.06.14

Norėčiau sužinoti, ar individualiai veiklai reikia registruotis per tėvų VMI prisijungimą savo vardu, ar kaip nors per savąjį prisijungimą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2021-09-29 11:57

Gyventojai, įskaitant ir nepilnamečius, individualią veiklą turi įregistruoti (patogiausia tai padaryti elektroniniu būdu, prisijungus prie Mano VMI) savo vardu. Taigi,...

Publikavimo data: 2021-09-29 11:57

Gyventojai, įskaitant ir nepilnamečius, individualią veiklą turi įregistruoti (patogiausia tai padaryti elektroniniu būdu, prisijungus prie Mano VMI) savo vardu. Taigi, prisijungti prie Mano VMI turite taip pat savo vardu naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis, Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau - VMI) išduotomis prisijungimo priemonėmis ar elektroniniu parašu. Kai esate nepilnametis, įregistruodamas individualią veiklą pagal pažymą, VMI turite pateikti ne tik prašymo REG812 formą, bet ir vieno iš tėvų laisvos formos rašytinį sutikimą (konkreti forma sutikimui nėra nustatyta). Sutikime turėtų būti nurodyta, kad jį pasirašantis vienas iš tėvų (nurodant asmens kodą, vardą ir pavardę ) neprieštarauja, kad jo nepilnametis vaikas registruotų individualią veiklą.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.