...

Gamybos „Know how” apsauga?

Žinių bazė

2020.11.07

Sveiki, turime sukaupę žinias, kaip pagaminti tam tikrą produktą kitaip. Norime apsaugoti šias žinias ir patirtį. Ar imanoma „know how ” apsauga?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2020-11-17 10:27

Sveiki. Know-how yra informacija, kuri vertinga dėl jos pritaikomumo praktikoje, nesvarbu ji viešai prieinama ar ne. Pažymėtina, kad know-how gali...

Publikavimo data: 2020-11-17 10:27

Sveiki. Know-how yra informacija, kuri vertinga dėl jos pritaikomumo praktikoje, nesvarbu ji viešai prieinama ar ne. Pažymėtina, kad know-how gali būti saugoma keliais būdais. Pirma, jei tokia informacija nėra viešai paskelbta, ji gali būti saugoma kaip komercinė paslaptis, remiantis Lietuvos Respublikos komercinių paslapčių teisinės apsaugos įstatymu. Kita vertus, know-how taip pat gali būti saugoma ir kaip autorių teisių objektas, pateikiant paraišką registruoti patentą, remiantis Lietuvos Respublikos patentų įstatymu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.