...

Elektroninė parduotuvė

Žinių bazė

2021.10.26

Laba diena, planuoju pardavinėti drabužius per internetą. Noriu paklausti, ar būtinas el. puslapis, ar užtektų tik „Instagram“ paskyros? Ar pardavinėjant tik per „Instagram“ paskyrą viskas yra legalu ir aš galėčiau tai daryti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Greta Besakirskytė

Marketingo ir personalo valdymo specialistė / Agentūra „Marketingo Valdymas“

Publikavimo data: 2021-10-26 13:16

Sveiki, Vis dėlto užsiimant el. komercija rekomenduočiau turėti ir elektroninę parduotuvę. Tai suteiks Jums daugiau galimybių. Nes turint el. parduotuvę...

Publikavimo data: 2021-10-26 13:16

Sveiki, Vis dėlto užsiimant el. komercija rekomenduočiau turėti ir elektroninę parduotuvę. Tai suteiks Jums daugiau galimybių. Nes turint el. parduotuvę galite išnaudoti ir kitas reklamos priemones, taip pat sekti, kaip sekasi ir analizuoti duomenis. Kitas privalumas – tikrai tai suteiks patikimumo Jūsų brendui, bus patogiau ir administruoti užsakymus. Aišku, nereikia atmesti varianto ir pasibandyti savo verslo sėkmę tik instagram, šiuo metu tai labai efektyvus pardavimų kanalas būtent drabužių elektroninėje prekyboje. Tai jeigu dabar neturite pakankamai investicijų, galite bandyti pardavimus daryti ir per instagram, tačiau labai svarbu tinkamai susikurti paskyrą, kad ji atrodytų patikimai ir dirbti su kokybišku turiniu. Tai yra visiškai legalu, tik jei neturite įmonės, turėkite individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą.

Ekspertai

Greta Besakirskytė

Greta Besakirskytė

Marketingo ir personalo valdymo specialistė / Agentūra „Marketingo Valdymas“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.