Elektroninė knyga

Žinių bazė

2022.06.16

Esu parašęs verslo knygą apie savo asmeninę patirtį. Kaip man apsaugoti e.knygą, kad jos niekas nenukopijuotų, t.y. turinio, taip pat platinimas būtų tik mano pasirinktuose taškuose ir už nustatytą mokestį?
Taip pat kaip apsaugoti savo pardavimo kanalus, jei sutiksiu, kad kiti platintų, kad galėčiau imti mokestį už teises šią knygą parduoti?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-06-22 17:07

Remiantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 4 str., elektroninės knygos, lygiai taip pat kaip ir popierinės knygos,...

Publikavimo data: 2022-06-22 17:07

Remiantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 4 str., elektroninės knygos, lygiai taip pat kaip ir popierinės knygos, yra laikomos autorių teisių objektais, į kuriuos autorių teisės atsiranda vos tik tokį kūrinį sukūrus. Šiuo atveju su Jūsų pasirinktais pardavimo kanalais turėtų būti sudaromos autorinės sutartis, kurių pagrindu ir bus vykdomas kūrinio platinimas. Aukščiau nurodytas įstatymas Jums, kaip kūrinio autoriui, suteikia turtinę teisę leisti arba uždrausti Jūsų kūrinį platinti. Taigi, tuo atveju, jeigu bet kuris kitas pardavimo kanalas, be Jūsų sutikimo, imtų platinti Jūsų kūrinį, Jūs bet kuriuo metu galėtumėte reikalauti tokius veiksmus nutraukti.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.