Dėl idėjų banko

Žinių bazė

2013.09.12

Mūsų jaunimas, žinodamas apie mūsų privataus verslo darbdavių elgesį su pavaldiniais, nori būti savarankiški, patys būti sau šeimininkais. Yra žmonių, kuriems kyla gerų minčių, pasiūlymų, idėjų, bet jie neturi galimybių patys jų diegti dėl įvairių priežasčių – amžiaus, sunkių finansinių sąlygų, laiko stokos ar kliudo kokie įsipareigojimai.

Patentavimas – brangus malonumas ir ilga procedūra. Be to kitos idėjos būna neišbaigtos. nedavestos iki konkretaus pavidalo, tinkamo įgyvendinimui. Bet jos irgi naudingos, nes gali tapti tobulinimo ar kitų panašių idėjų atsiradimo katalizatoriumi. Siūlau tokią mintį, kad jūsų žurnale atsirastu rubrika tipo ,,idėjų banko”, kuriame bet kuris skaitytojas galėtu paskelbti savo idėjas, mintis. O kad būtų suinteresuotumas jas skelbti, pasidalinti jomis – jas perskaitęs ir sėkmingai įgyvendinęs, sukūręs verslą ir iš to gaunantis pajamas, pasižadėtu finansiškai paremti idėjų ar pasiūlymų autorius. Juk blogai, kad geros idėjos gali likti ir neįgyvendintos. Garantu galėtų pasitarnauti jūsų žurnalas. Kaip tai padaryti – manau sugalvosit. Gal prieš susipažinimą kokį pasižadėjimą pasirašyti ar kitaip.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2013-09-12 13:20

Sveiki, ačiū Jums už pasiūlymą, paklausime būtinai mūsų  skaitytojų ką jie mano dėl šios idėjos ir kaip galima būtų mums...

Publikavimo data: 2013-09-12 13:20

Sveiki,
ačiū Jums už pasiūlymą, paklausime būtinai mūsų  skaitytojų ką jie mano dėl šios idėjos ir kaip galima būtų mums prisidėti ar rinkti jas ir viešinti?

Panašias iniciatyvas per projektus jau įgyvendina:
http://idejubankas.mita.lt
http://www.verslilietuva.lt/lt/ideju-bankas/
http://www.genijai.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.