...

Dėl biuro patalpų nuomos

Žinių bazė

2013.11.13

Sveiki,

3 metus verčiausi individualia veikla pagal pažymą, prieš mėnesį įsteigiau UAB. Veiklai vykdyti susidūriau su problema – mažų (10 kv.m.) stygius Kaune. Jei pavyksta rasti už mažą kainą, tai remontas nusimato brangus, jei jau įrengtos – tai kainos šoka savo “pasiutpolkę”. Taigi pagrindinis klausimas būtų toks, ar yra kažkokia parama verslo pradžiai, patalpų nuomos klausimu? Ačiū už atsakymą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dovydas Varkulevičius

CEO / InformDebtor

Publikavimo data: 2013-11-13 09:12

Susirasti tinkamas verslui plėtoti patalpas yra vienas svarbiausių žingsnių. Nuo to, kokios ir kur jos bus, priklausys ir Jūsų veiklos...

Publikavimo data: 2013-11-13 09:12

Susirasti tinkamas verslui plėtoti patalpas yra vienas svarbiausių žingsnių. Nuo to, kokios ir kur jos bus, priklausys ir Jūsų veiklos rezultatai. Renkantis patalpas labai svarbu įvertinti finansines galimybes ir apsiskaičiuoti, kokią dalį būsimo veiklos biudžeto sudarys patalpų nuoma, nes dažniausiai yra pasirašomos ilgalaikės nuomos sutartys. Rinkdamiesi patalpas nuomai atsižvelkite ne tik į nuomos kainą, bet ir į privažiavimo patogumą, automobilio statymo galimybes klientams. Taip pat reikėtų įvertinti tai, kad patalpų remontas ne tik kainuoja, bet ir užtrunka, tad veiklą negalėsite pradėti tik išsinuomavus patalpas.

Finansinės paramos galima kreiptis į Kredito Unijas, kurios administruoja priemonę „Verslumo skatinimo fondas“.
Pradedantysis verslininkas gali paimti lengvatinę paskolą (iki 86 tūkst. Lt), taip pat galimas 95 proc. paskolos palūkanų kompensavimas – tai ypač palengvina paskolos naštą, kuomet reikia gražinti tik paskolos sumą.

Daugiau informacijos galite rasti tinklalapyje: http://www.invega.lt/lt/paslaugos/lengvatines-paskolos/verslumo-skatinimo-fondas.htm. Taip pat susisiekę su UAB „Investicijų ir verslo garantijos” atstovais telefonu (+370~5) 210 7510, el. paštu: info@invega.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.