...

Ar galima siųsti asmeninius pasiūlymus kitos įmonės darbuotojams ar į info dėžutę?

Žinių bazė

2021.03.01

Sveiki, ar galima iš darbinio ar privataus el. pašto siųsti asmeninius pasiūlymus kitos įmonės darbuotojams ar į info dėžutę?
Prašau paaiškinkit niuansus, kada galima, kaip galima?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2021-03-10 15:00

Remiantis elektroninių ryšių įstatymo 69 straipsniu, pažymėtina, kad naudoti elektroninių ryšių paslaugas, įskaitant elektroninio pašto pranešimų siuntimą, tiesioginės rinkodaros tikslu...

Publikavimo data: 2021-03-10 15:00

Remiantis elektroninių ryšių įstatymo 69 straipsniu, pažymėtina, kad naudoti elektroninių ryšių paslaugas, įskaitant elektroninio pašto pranešimų siuntimą, tiesioginės rinkodaros tikslu leidžiama tik gavus išankstinį gavėjo ar registruoto elektroninių ryšių paslaugų naudotojo sutikimą. Tai reiškia, jog asmeniniai pasiūlymai, kurių turinys sudaro reklamą, gali būti siunčiami tik gavus gavėjo sutikimą. Kitais atvejais, tokie veiksmai, laikomi neteisėtais. Tiesa, elektroninių ryšių įstatymas, numato išimtį, kuomet, vis dėlto, galima siųsti reklaminius pranešimus be išankstinio gavėjo sutikimo - asmuo, kuris teikdamas paslaugas ar parduodamas prekes Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatyta tvarka ir sąlygomis gauna iš savo klientų elektroninio pašto kontaktinius duomenis, gali naudoti šiuos kontaktinius duomenis savo paties panašių prekių ar paslaugų rinkodarai, jei klientams yra suteikiama aiški, nemokama ir lengvai įgyvendinama galimybė nesutikti arba atsisakyti tokio kontaktinių duomenų naudojimo pirmiau nurodytais tikslais, kai šie duomenys yra renkami ir, jei klientas iš pradžių neprieštaravo dėl tokio duomenų naudojimo, siunčiant kiekvieną žinutę. Atkreipiame dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija, dėl detalesnės informacijos, siūlome kreiptis į teisininką.

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.