Ar vykdydama individualią veiklą pagal pažymą galiu plėsti veiklą?

Žinių bazė

2011.11.30

Radau komercinės paskirties patalpas, kurias nuomoja juridinis asmuo. Noriu įrengti grožio saloną su 5 darbo vietomis. Pati vykdysiu individualią veiklą. Ar galiu išsinuomoti šio juridinio asmens patalpas, o likusias laisvas 4 darbo vietas išnuomoti asmenims, dirbantiems pagal verslo liudijimus, ir taip organizuoti grožio salono veiklą? Ar vykdydama individualią veiklą galiu atidaryti, pavyzdžiui, penkis grožio salonus? Jei taip, į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2011-11-30 23:38

Jūsų įvardyta grožio salono veiklos organizavimo forma, t. y. patalpų nuoma ir darbo vietų subnuoma, yra galima, tačiau svarbu tokią...

Publikavimo data: 2011-11-30 23:38

Jūsų įvardyta grožio salono veiklos organizavimo forma, t. y. patalpų nuoma ir darbo vietų subnuoma, yra galima, tačiau svarbu tokią veiklą organizuoti taip, kad jos nebūtų galima traktuoti kaip darbo santykių, o kartu ir mokesčių vengimo, t. y. negalėsite nustatyti grožio salone dirbančių asmenų darbo ar atostogų laiko, trukmės ir pan. Turėdama individualios veiklos pažymą galite organizuoti kelių grožio salonų veiklą, apribojimų tam nėra.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.