Ar įmanoma atgauti pinigus už nekokybišką antakių ilgalaikį makiažą?

Žinių bazė

2014.02.06

Laba diena,
grožio salone dariausi antakių ilgalaikį makiažą, bet užgijus žaizdelėms žiūriu, kad nieko nėra- tokie patys kokie buvo prieš tai, net nebežinau ką daryti, ar įmanoma atgauti pinigus iš šios specialistės? Čekio neturiu, net nepagalvojau. Bet facebooke ji turi savo anketą, kur deda savo darbus, tai mes susirašinėjom su ja. Rašiau, kad esu nepatenkinta, kad antakiai padaryti nelygiai. O dabar išvis nieko nesimato. Ar aš turiu teisę reikalauti iš jos, kad grąžintų pinigus? Ar turiu teisę reikalauti, kad darytų tol, kol darbas bus visiškai atliktas ir matomas? Ar taip ir lieku be nieko dabar? Paslauga atlikta, o rezultato išvis jokio. Padėkite, nes esu visiškai pasimetusi.
Dėkui jums

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2014-02-06 10:10

Sveiki,  mūsų ekspertai atsako į klausimus susijusiu su verslo plėtra. Jums tikslongą informaciją galite rasti čia: http://www.consumer.lt/lt/pirkimas-internetu/skundo-pateikimas-pazeidus-vartotojo-teises/ Sėkmės!

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.