...

Ar galiu apsaugoti sugalvotą pseudonimą?

Žinių bazė

2021.01.26

Rašau kūrinius, knygas. Esu sugalvojęs pseudonimą. Ar galiu jį kažkaip apsaugoti, kad niekas kitas negalėtų irgi taip pasivadinti ir naudotis mano pseudonimu?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Publikavimo data: 2021-02-01 11:37

Pseudonimas gali būti saugomas autorių teisėmis arba registruojant jį kaip prekių ženklą. Prekių ženklus bei kitus pramoninės nuosavybės objektus registruoja...

Publikavimo data: 2021-02-01 11:37

Pseudonimas gali būti saugomas autorių teisėmis arba registruojant jį kaip prekių ženklą. Prekių ženklus bei kitus pramoninės nuosavybės objektus registruoja Valstybinis patentų biuras (https://vpb.lrv.lt/lt/). Sveiki. Prekių ženklas yra žymuo, naudojamas prekėms ar paslaugoms žymėti, jo pagrindinė paskirtis - atskirti vieno asmens prekes ar paslaugas nuo kito asmens prekių ar paslaugų. Prekių ženklą gali sudaryti patys įvairiausi žymenys: žodžiai, asmenų vardai, pavardės, meniniai pseudonimai, juridinių asmenų pavadinimai, piešiniai, šūkiai, raidės, skaičiai, spalvos, prekių ar jų pakuočių formos ir kt. Prekių ženklų pareiškėjams esame parengę išsamią prekių ženklams skirtą informaciją – su ja kviečiame susipažinti čia: https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/prekiu-zenklai Jeigu turėtumėte papildomų klausimų, susijusių su prekių ženklų registravimu, su mumis galite susisiekti el. paštu info@vpb.gov.lt arba telefonu 8 5 278 0290.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2021-02-03 16:43

Žymenys, kurie gali sudaryti prekės ženklą gali būti žodžiai, vardai, meniniai pseudonimai. Atitinkamai, siekiant apsaugoti pseudonimą, jį apsaugoti būtų galima...

Publikavimo data: 2021-02-03 16:43

Žymenys, kurie gali sudaryti prekės ženklą gali būti žodžiai, vardai, meniniai pseudonimai. Atitinkamai, siekiant apsaugoti pseudonimą, jį apsaugoti būtų galima registruojant kaip prekės ženklą. Tokiu atveju įregistruotas prekės ženklas atitinkamose klasėse būtų saugomas 10 metų, o kiti asmenys juo naudotis negalėtų. Atkreipiame dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija. Dėl konkrečių klausimų rekomenduotume susisiekti su teisininku.

Daugiau atsakymų

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Kristina Vilkienė

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.