...

Ar galima akcijomis išgauti sutikimą iš kliento?

Žinių bazė

2020.12.11

Ar galima prašyti minimalių duomenų (lyties, amžiaus grupės ir pomėgių) pateikimo naujienlaiškio prenumeratai, kartu suteikiant kokią nors nuolaidą pirmam apsipirkimui, nemokamą pristatymą ar panašiai?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Publikavimo data: 2020-12-18 10:24

Bendra taikoma taisyklė yra ta, kad naujienlaiškis gali būti siunčiamas tik su gavėjo sutikimu. Toks sutikimas turi būti duodamas atskirai...

Publikavimo data: 2020-12-18 10:24

Bendra taikoma taisyklė yra ta, kad naujienlaiškis gali būti siunčiamas tik su gavėjo sutikimu. Toks sutikimas turi būti duodamas atskirai – tai reiškia, jog sutikimas negali būti įtraukiamas į jokius bendruosius dokumentus ir sutikimas turi būti duodamas laisva valia. Kita vertus, tai nereiškia, kad negalite skatinti asmenų duoti sutikimus – esminė taisyklė - nepastatyti sutikimą nedavusių asmenų į akivaizdžiai blogesnę padėtį, kaip, pavyzdžiui neleisti apsipirkti svetainėje, užsakyti paslaugų ir pan. Atitinkamai, galima siūlyti įvairias nuolaidas ar akcijas. Kokius konkrečiai duomenis rinksite yra Jūsų pasirinkimas. Atkreipiame dėmesį, jog negalima rinkti perteklinių duomenų, kiekvienu atveju duomenys turi būti renkami tik konkrečiam tikslui įgyvendinti. Visa informacija kokie duomenys, kiek laiko bus tvarkomi ir kokiu konkrečiu tikslu renkami ir tvarkomi turi būti pateikiami sutikimą duodančiam duomenų subjektui aiškia, suprantama kalba, prieš išreiškiant sutikimą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

Ekspertai

Andrius Pranckevičius

Andrius Pranckevičius

Advokatas, vadovaujantis partneris / BALTICLAW

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.