Algoritmo apsauga

Žinių bazė

2021.09.14

Įmonės viduje sukūrėme specialų algoritmą procesams optimizuoti. Kaip algoritmą apsaugoti nuo kopijavimo ir kad darbuotojai neišneštų iš darbo?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Premium

Publikavimo data: 2021-09-24 13:42

Siekiant apsaugoti algoritmą nuo kopijavimo galima taikyti tiek teisines priemones, tiek organizacines (technines). Rekomenduotina su darbuotojais sudaromose sutartyse įtvirtinti konfidencialumo...

Publikavimo data: 2021-09-24 13:42

Siekiant apsaugoti algoritmą nuo kopijavimo galima taikyti tiek teisines priemones, tiek organizacines (technines). Rekomenduotina su darbuotojais sudaromose sutartyse įtvirtinti konfidencialumo pareigą, taip pat sudaryti bendrovės komercinių paslapčių sąrašą, kuriame nurodoma kokia informacija įmonėje yra laikoma komercine paslaptimi ir kuria įmonės darbuotojai negali laisvai disponuoti. Taip pat rekomenduotina riboti įmonės darbuotojų prieigą prie komerciškai jautrios ir vertingos informacijos, šią informaciją atskleidžiant tik darbuotojams, kuriems ši informacija yra būtina darbo funkcijoms atlikti.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.