...

Prekyba vėlinių gėlėmis

Žinių bazė

2013.10.01

Noriu prekiauti gėlių puokštelėmis prieš vėlines prie kapinių ar reikia kokių dokumentų?Prekiauti planuoju apie 5 dienas.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Mantas Gerdauskis

Advokato padėjėjas / Advokatų profesinė bendrija „ADLEX"

Publikavimo data: 2013-10-01 10:51

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarime Nr. 1797 įtvirtintu sąrašu individualių veiklų, kuriomis gali būti verčiamasi...

Publikavimo data: 2013-10-01 10:51

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarime Nr. 1797 įtvirtintu sąrašu individualių veiklų, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, prekyba gėlių puokštėmis asmuo gali užsiimti įsigijęs verslo liudijimą. Išduotas prekybos verslo liudijimas suteikia teisę užsiimti prekyba kioskuose, turgavietėse, prekyba iš (nuo) laikinųjų prekybos įrenginių, išnešiojamąja ir išvežiojamąja prekyba.

Pažymėtina, jog dėl prekybos verslo liudijimo išdavimo galima kreiptis į bet kurią teritorinę valstybinę mokesčių inspekciją ir tokie verslo liudijimai yra išduodami pageidaujamam kalendorinių metų laikotarpiui, skaičiuojamam dienomis. Trumpiausias laikotarpis yra viena diena. Prašyme, pateikiamame valstybinei mokesčių inspekcijai, turi būti įrašyta, kurio mėnesio kuriomis dienomis pageidaujama prekiauti, ir šios dienos nurodomos verslo liudijime. Atkreiptinas dėmesys, jog minėtai prekybai taip pat reikia turėti leidimą prekiauti viešosiose vietose. Tokius leidimus išduoda atitinkamo miesto Seniūnijos, gavusios asmens prašymą.

Ekspertai

Mantas Gerdauskis

Mantas Gerdauskis

Advokato padėjėjas / Advokatų profesinė bendrija „ADLEX"

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.