...

Kaip siųsti sunkią siuntą?

Žinių bazė

2020.01.06

Kaip siųsti sunkią siuntą? Kaip ekonomiškiau siųsti, ar vieną sunkesnę siuntą iš daugiau paketų, ar visgi paletizuotą krovinį (kalbant apie pristatymą lėktuvu)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Aušra Rutkauskienė

Pardavimo skyriaus vadovė / UAB “DHL Lietuva”

Publikavimo data: 2020-01-06 09:16

Visas siuntas, t.y. bet kokio svorio krovinius galima siųsti lėktuvu ar vežti kelių transportu. Priklausomai nuo siuntos pristatymo termino klientas...

Publikavimo data: 2020-01-06 09:16

Visas siuntas, t.y. bet kokio svorio krovinius galima siųsti lėktuvu ar vežti kelių transportu. Priklausomai nuo siuntos pristatymo termino klientas gali pasirinkti itin skubų/ Express pristatymą lėktuvu, t.y. per 1 darbo dieną į Europą, 2-3 darbo dienas į bet kurią pasaulio šalį arba ekonomiškesnę, ilgesnio pristatymo termino paslaugą, t.y. gabenimą sausumo autpmobiliu tinklu Europoje ar siuntimą komercinių lėktuvų tinklu.Visais atvejais, pasirinkus Express ar ekonominę paslaugą siuntos kaina skaičiuojama realaus ar tūrinio svorio pagrindu, t.y. mokama už didesnį realujį ar tūrinį svorį. Siunčiant sunkesnę siuntą keliomis dėžutėmis ar vieną paletizuotą matuojami kiekvienos dėžutės realūs svoriai ir išmatavimai, tuomet pastarieji sudedami ir apmokestinamas bendras svoris. Skirtumas tik tai, kad siunčiant vieną paletizuotą siuntą gali būti taikomas papildomas nestandartinio dydžio ar svorio siuntų tvarkymo mokestis, mat tokio pobūdžio siuntos reikalauja atskiro techninio aptarnavimo.

Ekspertai

Aušra Rutkauskienė

Aušra Rutkauskienė

Pardavimo skyriaus vadovė / UAB “DHL Lietuva”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.