...

Dokumentų reikalingumas perkant ir parduodant prekes JAV

Žinių bazė

2020.04.26

Laba diena,

Planuoju pradėti prekybą Amazon, Ebay bei kitose platformose. Parduodami produktai būtų perkami iš JAV didmenininkų ir parduodami JAV pirkėjams per įvairias internetines platformas. Mane domintų informaciją kokių dokumentų reikėtų tiek JAV tiek Lietuvoje.
Ar reikalinga kurti įmonę JAV, ar užtenka įkurti pavyzdžiui mažąją bendriją Lietuvoje?
JAV didmenininkai dažnu atveju reikalauja turėti “reseller permit” ar galima naudoti Lietuvoje įkurtos įmonės kodą?
Ar mokesčiai būtų mokami tik Lietuvoje?

Iš anksto dėkoju už bet kokią informaciją

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Premium

Publikavimo data: 2020-06-25 21:46

Sveiki. Patarciau pradeti ne nuo visu iskart platformu, bet nuo Amazon, nes tai paprasciausia. JAV labai dideles, taigi jas uzkariauti...

Publikavimo data: 2020-06-25 21:46

Sveiki. Patarciau pradeti ne nuo visu iskart platformu, bet nuo Amazon, nes tai paprasciausia. JAV labai dideles, taigi jas uzkariauti reikia laiko... Dokumentai gali priklausyti ir nuo produktu (pvz. maisto produktams - vienoki, elektronikai - kiti ir t.t.). Pradziai Amazone tikrai nereikia kurti JAV imones, uztenka Lietuvos MB, UAB ar pan. Reikalavimu is potencialiu partneriu galima isgirsti ivairiausiu, bet vel reiktu klausti specifiskai, zinant produktu rusi. Jeigu lietuviska imone, be abejo mokesciai mokami Lietuvoje. JAV Amazonas pats pasirupina sales tax ir kitais mokesciais, kol nepasiekiat labai dideliu (10 M ir daugiau) apyvartu, JAV mokesciais galite nesirupinti. Patarciau prisijungti prie FB grupes FBA Lietuva 2.0 (Oranzinis), ten galesite paklausti patyrusiu internetineje prekyboje kolegu ir gauti rupimus konkrecius atsakymus.

Ekspertai

Dr. Žydrūnas Stankevičius

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.