VSD nuo individualios veiklos pagal pažymą

Žinių bazė

2014.01.14

Nuolatinis Lietuvos gyventojas 2013.06 pradėjo individualią veiklą pagal pažymą (statybos darbai). 2013.07-08 dirbo Švedijoje, tai vienintelės pajamos iš vykdomos veiklos. Apskaita vykdoma kaupimo principu pagal faktiškai gautus dokumentus. Susumavus įrankių įsigijimo, kelionės, dienpinigų, kuro, nusidėvėjimo sąnaudas, paaiškėjo, kad veikla nuostolinga. Gyventojas kas mėnesį mokėjo PSD po 90 LTL. Kaip apskaičiuoti kiek mokėti VSD? Jei VSD sąnaudas pridės prie 2013 metais patirtųjų, ar bus galima perkelti jas į 2014 metus?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2014-01-14 20:57

Gyventojų, vykdančių individualią veiklą pagal pažymą, juridinių asmenų PSD ir VSD įmokų mokėjimo tvarką ir socialines išmokas administruoja Valstybinio socialinio...

Publikavimo data: 2014-01-14 20:57

Gyventojų, vykdančių individualią veiklą pagal pažymą, juridinių asmenų PSD ir VSD įmokų mokėjimo tvarką ir socialines išmokas administruoja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SODRA). Plačiau SODROS kompetencijai priskirtais klausimais konsultacijas ir informaciją galima rasti SODROS tinklalapyje www.sodra.lt. arba paskambinus numeriu 1883.

Sėkmės!

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.