...

Pinigai gauti iš žaidimų kūrimo ir reklamų

Žinių bazė

2014.01.31

Sveiki, turiu klausimą. Užsiimu mobilių žaidimų/aplikacijų kūrimu. Žaidimuosi naudoju reklamų tinklus, tokius kaip AdMob, Chartboost. Iš jų apytiksliai per mėnesį gaunu apie 200$ tiesiai į PayPal. Taigi ko reikia, kad nenusižengčiau įstatymams, nes neturiu nei individualios veiklos pažymos, nei verslo liudijimo. Dėkoju.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-01-31 22:18

Jeigu Jūs savarankiškai verčiatės konkrečia veikla testinį laikotarpį (ne pavieniai sandoriai), siekdamas ekonominės naudos bei gauti pajamų, tai remiantis LR...

Publikavimo data: 2014-01-31 22:18

Jeigu Jūs savarankiškai verčiatės konkrečia veikla testinį laikotarpį (ne pavieniai sandoriai), siekdamas ekonominės naudos bei gauti pajamų, tai remiantis LR GPMI 2 str.7 d., Jūs vykdote individualią veiklą, apie kurią turite pranešti mokesčių administratoriui. Pagal aprašytą situaciją tinkama individuali veikla pagal pažymą.

Visą informaciją, susijusią su mokėtinais mokesčiais, rasite čia:

http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/971/Konkrecios-prekes-is-Kinijos-apmokestinimas-ir-visi-kiti-mokesciai-pardavus

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.