...

Norėčiau įsteigti dailės studiją suaugusiems. Nuo ko pradėti? Rinktis individualią veiklą ar verslo liudijimą?

Žinių bazė

2013.01.14

Studija turėtų būti nedidelei (8-10 žmonių) grupei. Kviesčiau neabejingus menui kartą per savaitę patirti kūrybinį džiaugsmą. Patalpos savame name, (nedidelės)
Priklausau Lietuvos tautodailininkų sąjungai (moku nario mokestį).

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-01-14 20:10

Pagal verslo liudijimų išdavimo taisykles, verslo liudijimas gali būti išduodamas suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimo veiklai vykdyti (įeina į EVRK klases 85.51;...

Publikavimo data: 2013-01-14 20:10

Pagal verslo liudijimų išdavimo taisykles, verslo liudijimas gali būti išduodamas suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimo veiklai vykdyti (įeina į EVRK klases 85.51; 85.52; 85.59). Į EVRK 85.52 klasę įeina dailės, vaidybos ir muzikos mokymas. Mokymo įstaigos teikiančios šias švietimo paslaugas gali būti vadinamos mokyklomis, studijomis, klasėmis ir pan. Jos atlieka formaliai organizuotą mokymą, daugiausią skirtą pomėgiams lavinti, pramoginiams ar tobulinimosi tikslams, bet toks mokymas nesuteikia profesinio diplomo, bakalauro ar aukštojo mokslo laipsnio. Atsižvelgiant į tai visų pirma reiktų išsiimti verslo liudijimą. Taip pat reikėtų kreiptis į Visuomenės sveikatos centrą tam, jog būtų išduotas higienos pasas, kadangi būtina užtikrinti higienos reikalavimus vykdant minėtą veiklą. Išsiimant higienos pasą taip pat bus nustatoma ar reikalinga keisti gyvenamųjų patalpų paskirtį.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.