...

Norėčiau importuoti papuošalus iš užsienio (kilmės šalis Tailandas, Kinija, P. Korėja). Kokie sertifikatai, importo leidimai šiuo atveju būtų reikalaujami Lietuvos muitinės?

Žinių bazė

2016.09.12

Tai būtų papuošalai pagaminti iš dirbtiniu būdu išaugintų perlų, pusbrangių akmenų (gamtinių, sintetinių) iš tauriojo metalo sidabro arba iš metalo plakiruoto tauriuoju metalu (sidabru, auksu).

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Publikavimo data: 2016-09-12 17:14

Norint importuoti ir prekiauti tokiais dirbiniais Jums pirmiausia reikėtų užsiregistruoti ūkio subjektų, užsiimančių komercine-ūkine veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir...

Publikavimo data: 2016-09-12 17:14

Norint importuoti ir prekiauti tokiais dirbiniais Jums pirmiausia reikėtų užsiregistruoti ūkio subjektų, užsiimančių komercine-ūkine veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais, registre, kurį tvarko valstybės įmonė „Lietuvos prabavimo rūmai“. Be to, Jums reikėtų gauti visus dirbinių kilmę, pirkimo faktą ir tauriųjų metalų kiekį įrodančius dokumentus. Taip pat, siūlome kiekvienu atveju pasitikslinti su Lietuvos Respublikos muitine, ar nėra reikalingi papildomi dokumentai.

Ekspertai

Konstantinas Pečiulis

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.