...

Leidimai prekybai braškėmis turguje ar ledais pajūryje – internetu

Žinių bazė

2014.06.10

Prieš pradedant prekiauti braškėmis ar kitomis uogomis, vaisiais, daržovėmis ar kitomis gėrybėmis iš savo sodo ar miško, būtina gauti leidimą prekybai ir Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą. Kiek tai užtrunka ir kaip tai padaryti?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2014-06-10 09:13

Pateikti prašymą leidimams gauti galite bet kuriuo paros metu, ir iš bet kurios pasaulio vietos – tereikia turėti kompiuterį ir...

Publikavimo data: 2014-06-10 09:13

Pateikti prašymą leidimams gauti galite bet kuriuo paros metu, ir iš bet kurios pasaulio vietos – tereikia turėti kompiuterį ir internetą. Elektroniniu parašu pasirašytus dokumentus įvairioms institucijoms galite siųsti per elektroninę „Pranešimų dėžutę“ tinklapyje www.verslovartai.lt . Prisijungę šiame portale prekybininkai gauna ir atsakymus, kai jiems reikalingi leidimai būna paruošti. Dokumentus institucijos jiems išsiunčia registruotu laišku, tad norint gauti leidimą net neprireikia apsilankyti pas savo savivaldybės darbuotojus.

Internetu tvarkyti dokumentus lauko prekybai aktualu ne tik tiems, kurie vasarą ketina pardavinėti uogas, vaisius, daržoves ar grybus. Greitai ir paprastai nuotoliniu būdu susitvarkyti dokumentus gali prireikti ir tiems, kurie planuoja užsiimti sezonine prekyba šalies pajūryje ar turistų pamėgtuose kituose kurortiniuose miestuose.

 Naudodamiesi “Pranešimų dėžute” verslininkai gali pateikti institucijoms dokumentus leidimams gauti bei sulaukti iš jų atsakymų. Apie savo verslą dar tik galvojantys žmonės tinklapyje gali sužinoti kokie reikalavimai taikomi ir kokie leidimai reikalingi jų planuojamai veiklai , o pasinaudoję verslo plano skaičiuokle – įvertinti, kokios yra jų sumanymo pelno ir nuostolių prognozės artimiausiems penkeriems metams.  

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.