...

Kokius dokumentus reikia rinkti iš pardavėjų ?

Žinių bazė

2014.05.06

Kokius dokumentus reikia rinkti iš pardavėjų ebay , alixpress, alibaba.. , kad vykdant I.V. pagal paž. galėčiau pagrįsti VMI prekių įsigijimo išlaidas? Prekės parduodamos lietuvoje internetu.
Jei nesunku pasidalinkite savo žiniomis ir aprašykite kuo plačiau tokio pobudžio veiklą.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-05-06 16:25

Svarbiausia, jog iš dokumentų būtų galima nustatyti kas prekių/paslaugų pardavėjas, pirkėjas, bei operacijos turinys t.y. kokia konkrečiai prekė/paslauga perkama.  Trumpai...

Publikavimo data: 2014-05-06 16:25

Svarbiausia, jog iš dokumentų būtų galima nustatyti kas prekių/paslaugų pardavėjas, pirkėjas, bei operacijos turinys t.y. kokia konkrečiai prekė/paslauga perkama.  Trumpai tariant, pasižiūrėjus į išlaidų dokumentą turėtų būti aišku Kas pardavėjas (pavadinimas, kodas, adresas), Kas pirkėjas (bent jau pavadinimas, kodas), Kokia prekė/paslauga pirkta, Kiek prekė/paslauga kainavo, ir Kada įvyko sandoris. Paprastai ebay, amazon bei kiti pardavėjai turi galimybę suformuoti sąskaitą (Invoice) už pirkinius, kurioje suformuojama visa minėta informacija.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.