...

Karnavalinių rūbų nuoma iš savo namų

Žinių bazė

2014.10.02

Noriu nuomoti karnavalinius rūbus iš savo gyvenamojo namo, sakykite nuo ko reikėtų pradėti, kad tai būtų tesiškai legalu?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2014-10-02 09:36

Siekiant pradėti teikti karnavalinių drabužių nuomos paslaugas, pirmiausia reikėtų apsispręsti, kokią veiklos vykdymo formą pasirinksite. Galima rinktis iš šių variantų:...

Publikavimo data: 2014-10-02 09:36

Siekiant pradėti teikti karnavalinių drabužių nuomos paslaugas, pirmiausia reikėtų apsispręsti, kokią veiklos vykdymo formą pasirinksite. Galima rinktis iš šių variantų: steigti uždarąją akcinę bendrovę, mažąją bendriją, individualią įmonę, įregistruoti individualią veiklą ar įsigyti verslo liudijimą.

Kalbant apie veiklai vykdyti skirtas patalpas, pažymėtina, jog Vyriausybės patvirtintame statinio (jo patalpų) naudojimo ne pagal paskirtį atvejų ir tvarkos apraše nėra numatyta, kad vieno buto name būtų galima teikti Jūsų norimas paslaugas. Todėl, norėdami savo gyvenamajame name užsiimti karnavalinių drabužių nuoma, turėtumėte suformuoti atskiras patalpas tokiai veiklai vykdyti, kurių paskirtis – paslaugų, ir įregistruoti jas Nekilnojamo turto registre. Patalpų paskirties keitimui turės būti parengtas patalpų paskirties keitimo projektas ir gautas rašytinis įgalioto valstybės tarnautojo pritarimas.

Pradėję vykdyti Jūsų planuojamą veiklą, turėtumėte vadovautis Produktų saugos įstatymo nuostatomis, pagal kurias, Paslaugų teikėjas turi teikti tik saugias paslaugas, kartu pateikti informaciją apie siūlomą paslaugą, žinoti galimas su teikiama paslauga susijusias rizikas vartotojui ir kt. Vykdant Jūsų pasirinktą veiklą, taip pat būtų naudinga turėti karnavalinių drabužių nuomos taisykles.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.