...

Jei gyvenu užsienyje ar galiu vykdyti individualią veiklą Lietuvoje?

Žinių bazė

2023.02.08

Sveiki, išvykstu gyventi į užsienį, todėl turiu išsiregistruoti iš Lietuvos. Taip pat vykdau individualią veiklą. Ar išsiregistravus ji automatiškai nutraukiama, ar ja galiu užsiimti ir toliau? Konkrečiai mano individuali veikla – meninis rašymas. Tiesa, dar noriu paklausti ar turiu mokėti kasmėnesinį psd ir vsd jei išsiregistruoju iš šalies, bet nenutraukiu individualios veiklos?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Marcišauskas

Filmuoju ir mokau kurti turinį / Turinioakademija.lt

Publikavimo data: 2023-09-04 10:51

Jei, būdami nenuolatinis Lietuvos gyventojas, individualią veiklą vykdote užsienyje ir neturite nuolatinės bazės Lietuvoje, jūsų veikla turi būti registruota toje...

Publikavimo data: 2023-09-04 10:51

Jei, būdami nenuolatinis Lietuvos gyventojas, individualią veiklą vykdote užsienyje ir neturite nuolatinės bazės Lietuvoje, jūsų veikla turi būti registruota toje šalyje, kur esate nuolatinis gyventojas, ne Lietuvoje. Bet galite vykdyti veiklą per nepriklausomą atstovą (agentą). Pasikonsultuokite su VMI. SoDra administruoja PSD įmokas - dėl mokėjimo kreipkitės į juos (www.sodra.lt, tel. 1883)

Ekspertai

Linas Marcišauskas

Linas Marcišauskas

Filmuoju ir mokau kurti turinį / Turinioakademija.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.