Dėl socialinės paramos šeimai (350), jeigu dirbu su verslo liudijimu.

Žinių bazė

2014.02.10

Norėčiau konkretaus paaiškinimo mano atveju.
Viena auginu du nepilnamečius vaikus-mokinius. Dirbu pagal verslo liudijimą 11 dienų per mėnesį, tai nurodyta verslo liudijime. Alimentų gaunu 300 Lt, kitų pajamų neturiu.Niekur nerandu išaiškinimo, girdžiu bobučių kalbas, kad mano pajamos turi būti ne mažesnės MMA dydžio. Gal galėtumėt parašyti formulę, kaip bus apskaičiuojamos PVZ. 2014m. vasario mėn . man privalomas pajamų dydis, jeigu dirbsiu 11 dienų. Ir dar kitas klausimas, ar būtinai kiekvieną mėnesį būtina įvykdyti MMA dydi, nes kažką mini 3 ar 6 mėnesius.
Pastebėjimas, kad tai neteisingas sprendimas, nes turėtų būti atimtos visos išlaidos, ypač brangiai moku už darbo vietą. Ačiū. tel. 8 615 78252

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Anonimas

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Publikavimo data: 2014-02-10 15:30

Sveiki, gyventojų, vykdančių individualią veiklą pagal pažymą, juridinių asmenų PSD ir VSD įmokų mokėjimo tvarką ir socialines išmokas administruoja Valstybinio...

Publikavimo data: 2014-02-10 15:30

Sveiki,
gyventojų, vykdančių individualią veiklą pagal pažymą, juridinių asmenų PSD ir VSD įmokų mokėjimo tvarką ir socialines išmokas administruoja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SODRA). Plačiau SODROS kompetencijai priskirtais klausimais konsultacijas ir informaciją galima rasti SODROS tinklalapyje www.sodra.lt. arba paskambinus numeriu 1883.

Sėkmės!
Mūsų ekspertai atsako į klausimus susijusius su verslu.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.