...

Dėl darbo Latvijoje su patentu arba individualia veikla

Žinių bazė

2020.05.03

Norėčiau dirbti Latvijoje, Lietuvoje išsipirkes patentą ar su individualia veikla. Net nežinau kaip būtų protingiau padaryti. Ta prasme patentas be teritorijos.
Sritis būtų būtų remontas. Patarkite kaip man pasielgti. Ačiū Jums

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Grapskytė

Verslo planavimo, finansinio verslo planavimo konsultantė, mentorė / MB "Pradėk verslą paprastai"

Publikavimo data: 2020-06-05 10:33

Gyventojas įregistravęs veiklą Lietuvoje (individualią veiklą pagal pažymą ir (arba) įsigijęs verslo liudijimą) gali ją vykdyti ir užsienyje, tačiau dėl...

Publikavimo data: 2020-06-05 10:33

Gyventojas įregistravęs veiklą Lietuvoje (individualią veiklą pagal pažymą ir (arba) įsigijęs verslo liudijimą) gali ją vykdyti ir užsienyje, tačiau dėl informacijos apie veiklos vykdymui konkrečioje užsienio valstybėje keliamus reikalavimus, gyventojas turėtų būtinai kreiptis į tos užsienio valstybės mokesčių administratorių ir / ar kitas kompetentingas institucijas. Visos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gautos individualios veiklos pajamos, kurios nepriskiriamos neapmokestinamosioms pajamoms, apmokestinamos Lietuvoje. Tačiau kai kurioms šalims yra suteikta teisė apmokestinti nuolatinio Lietuvos gyventojo toje šalyje gautas individualios veiklos pajamas, tai Lietuvoje naikinamas tokių pajamų dvigubas apmokestinimas (t.y. šios pajamos Lietuvoje pajamų mokesčiu neapmokestinamos), jei gyventojas pateikia dokumentus, įrodančius pajamų ar jam tapataus mokesčio sumokėjimą toje šalyje. Daugiau informacijos dirbantiems užsienyje galite rasti čia: http://www.sodra.lt/lt/situacijos/informacija-gyventojams/gyvenantiems-ir-dirbantiems-uzsienyje Atsakant į jūsų klausimą, pabrėžtina, kad veikla „remonto darbai“ su verslo liudiju galima tik iki 2020-06-30. Norint vykdyti veiklą kitoje šalyje, registruojant verslo liudijimą, turite pasirinkti skiltį „neribojant veiklos teritorijos“. Daugiau informacijos galite rasti VMI puslapyje: https://www.vmi.lt/cms/vykdantiems-individualia-veikla.

Ekspertai

Diana Grapskytė

Diana Grapskytė

Verslo planavimo, finansinio verslo planavimo konsultantė, mentorė / MB "Pradėk verslą paprastai"

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.