...

Atskaitymai su verslo pažyma

Žinių bazė

2021.02.22

Ar galima dirbant pagal verslo pažymą daryti atskaitymus, pvz., darbo drabužiai, telefonas, įrankiai. Kokie dokumentai turi būti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2021-03-16 10:03

Pasirinkus individualios veiklos leidžiamiems atskaitymams priskirti faktiškai patirtas išlaidas, jos (išlaidos) turi būti įprastinės gyventojo vykdomai individualiai veiklai ir susijusios...

Publikavimo data: 2021-03-16 10:03

Pasirinkus individualios veiklos leidžiamiems atskaitymams priskirti faktiškai patirtas išlaidas, jos (išlaidos) turi būti įprastinės gyventojo vykdomai individualiai veiklai ir susijusios su veiklos pajamų uždirbimu/gavimu. Atsižvelgiant į vykdomos veiklos pobūdį, darbo drabužių (t. y., specialios aprangos, būtinos saugiai atlikti darbą), telefono, darbo įrankių įsigijimo išlaidos gali būti priskiriamos individualios veiklos leidžiamiems atskaitymams. Individualios veiklos leidžiamiems atskaitymams priskiriant faktiškai patirtas išlaidas, jos turi būti pagrįstos juridinę galią turinčiais dokumentais, pvz., PVM sąskaitomis faktūromis, sąskaitomis faktūromis ir pan. dokumentais. Be to, jei išlaidos susijusios su individualios veiklos ilgalaikio turto įsigijimu ir jo eksploatavimu, remontu, toks turtas turi būti deklaruotas VMI pateiktoje FR0457 formoje, o jo įsigijimo kaina leidžiamiems atskaitymams priskiriama skaičiuojant nusidėvėjimą.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.