...

Atidaryti maisto parduotuvę nuosavame name

Žinių bazė

2014.01.09

Noriu atidaryti maisto prekių parduotuve nuosavame name, turiu komiso parduotuve.Dirbu pagal individuali veikla. Kaip geriau įforminti ,kad būtų šeimos verslas ir dirbtų visi šeimos nariai. Nuo ko pradėti ,kur pirmiausiai kreiptis. Dėkoju.

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Karolina Jaraitė

Teisininkė / UAB „Ius viridis“

Publikavimo data: 2014-01-09 07:37

Tuo atveju, jeigu norite, jog versle dirbtų visi šeimos nariai, rekomenduotina veiklos forma pradedant tokį verslą būtų mažoji bendrija, kadangi...

Publikavimo data: 2014-01-09 07:37

Tuo atveju, jeigu norite, jog versle dirbtų visi šeimos nariai, rekomenduotina veiklos forma pradedant tokį verslą būtų mažoji bendrija, kadangi šio juridinio asmens savininko atsakomybė yra apribota, o ir savininkų įnašams dydžiui nėra taikomi jokie apribojimai. Pažymėtina, kad įsteigti mažąją bendriją galima internetu VĮ „Registrų centro“ internetinėje svetainėje, todėl įsteigti šį juridinį asmenį galima ir papildomai niekur nesikreipiant.
Taip pat siekiant prekiauti maisto produktais yra būtinas Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas, kurį išduoda Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritorinis skyrius.

Tuo atveju, jeigu planuojate prekiauti alkoholiniais gėrimais, Jums yra būtina  licencija verstis mažmenine prekyba alkoholiu, dėl kurios išdavimo reikia kreiptis į savivaldybės administraciją.

Atitinkamai į savivaldybės administraciją reikia kreiptis ir dėl licencijos verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais, jeigu tokiais ketinsite prekiauti.
Taip pat svarbu pažymėtina, kad maisto produktų parduotuvė turi būti įrengta komercinės paskirties patalpose, todėl tikėtina, kad reikėtų pakeisti Jums priklausančio namo  paskirtį iš gyvenamosios į komercinės paskirties patalpas.

Ekspertai

Karolina Jaraitė

Karolina Jaraitė

Teisininkė / UAB „Ius viridis“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.