...

Ar reikia mokėti mokeščius, jeigu nori atidaryti internetinę parduotuvę?

Žinių bazė

2015.04.04

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2015-04-04 16:45

Kaip apibrėžia LR Mokesčių administravimo įstatymas, mokesčių mokėtojas yra asmuo, kuriam pagal mokesčio įstatymą yra nustatyta prievolė mokėti mokestį. Mokesčių...

Publikavimo data: 2015-04-04 16:45

Kaip apibrėžia LR Mokesčių administravimo įstatymas, mokesčių mokėtojas yra asmuo, kuriam pagal mokesčio įstatymą yra nustatyta prievolė mokėti mokestį. Mokesčių mokėtoju pagal šį Įstatymą laikomas ir mokestį išskaičiuojantis asmuo, tai yra šio Įstatymo nuostatos minėtam asmeniui taikomos taip pat kaip ir mokesčių mokėtojui, išskyrus tiesiogiai numatytus specialius atvejus. Muitų atžvilgiu mokesčių mokėtoju laikomas asmuo, privalantis sumokėti skolą muitinei (skolininkas).

Kokį ir kada mokestį mokėti – tai apibrėžta kiekvieno atskiro mokesčio įstatyme (pavyzdžiui, gyvetojų pajamų, pelno mokesčio įstatymuose ir pan.), o bendrai visos mokesčių mokėtojo pareigos nurodytos LR Mokesčių administravimo įstatymo 40 str. 

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.