...

Ar galima su verslo liudijimu pagal pažymą prekiauti savo kūrybos darbais?

Žinių bazė

2014.07.21

Žadu prekiauti internetinėse galerijose, parduotuvės, pvz. Etsy ar prekiaujančiose menų platformose. Ar tam reikalui reikia butinai išsiimti individualią veiklą? Skambinau į VMI, ten man sakė, kad galima, jei Verslo liudijimas nėra pririštas prie vietos. Bet noriu pasitikslinti. Verslo liudijimas būtų imamas gamybai. Visam mėnesiui arba tom dienom kada bus numatomas pardavimas, įskaitomos lėšos. Atsiskaitymai būtų priimami per banką arba per Paypal sistemą. Prekė siunčiama paštu arba perduodama. Tai būtų paveikslai, meno kūrinėliai. Pardavimai nelabai dažni. Klientai dažniausiai užsienio piliečiai. Esmė tame, kad parduotuvės internetinės nekurčiau.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-07-21 22:36

Atkreipiu dėmesį į tai, kad individualią veiklą galima vykdyti arba pagal verslo liudijimą, arba pagal pažymą. Iš Jūsų pateiktos informacijos...

Publikavimo data: 2014-07-21 22:36

Atkreipiu dėmesį į tai, kad individualią veiklą galima vykdyti arba pagal verslo liudijimą, arba pagal pažymą. Iš Jūsų pateiktos informacijos supratau, kad klausiate – ar leidžiama internetinė prekyba su gamybos verslo liudijimu, ar tokiu atveju reikėtų vykdyti individualią veiklą pagal pažymą. Kadangi ruošiatės užsiimti ne prekių perpardavimu, bet gamyba, tuomet internetu parduoti savo gaminius su verslo liudijimu galėtumėte.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.