...

Skelbimų reklama

Žinių bazė

2013.04.25

Planuoju vykdyti tokią veiklą: reklamuosiu įvairius skelbimus, už skelbimo paskelbimą imsiu fiksuotą mokestį, pinigai už parduotas prekes bus pervedami į mano sąskaitą, o vėliau aš pervesiu prekeiviams. Kaip reikėtų įteisinti šią veiklą: kaip individualią pagal pažymą? Mokesčiai būtų 30 proc. nuo pajamų? Kaip tada su PVM – jis bus mokamas kai metinės pajamos viršys 155 000 Lt. gali įmanoma PVM mokėjimo kaip nors išvengti?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-04-25 11:36

Dėl veiklos pasirinkimo ir įregistravimo: prieš pradėdami veiklą turite informuoti mokesčių administratorių, kad vykdysite individualią veiklą pagal pažymą. Dėl mokesčių...

Publikavimo data: 2013-04-25 11:36

Dėl veiklos pasirinkimo ir įregistravimo: prieš pradėdami veiklą turite informuoti mokesčių administratorių, kad vykdysite individualią veiklą pagal pažymą.

Dėl mokesčių – atsakymą, susijusį su Jūsų pateiktu klausimu, rasite paspaudę šią nuorodą:

http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/346/Kokie-mokesciai-uz-individualia-veikla-atliekant-matematikos-tiriamuosius-darbus

Dėl PVM – prievolė registruotis į PVM mokėtojų registrą atsiras, kai bendra atlygio už vykdant individualią veiklą šalies teritorijoje suteiktas paslaugas suma per metus (tik atkreipiu dėmesį, kad ne kalendorinį laikotarpį, bet per paskutiniuosius 12 mėnesių) viršys 155 000 litų. Ir reikalavimai dėl privalomo įsiregistravimo į PVM mokėtojų registrą vienodi visiems apmokestinamiesiems asmenims.
 

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.