...

Pajamos iš reklamos plotų pardavimo tinklapyje. Kaip įteisinti?

Žinių bazė

2012.04.08

Situacija: turiu internetinę svetainę. Joje norėčiau pardavinėti reklamos plotus įvairioms įmonėms. Norečiau visą šį procesą įteisinti. Kaip turėčiau pasielgti – steigti UAB ar IĮ, o gal užtektų ir indv. veiklos pažymėjimo?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-04-08 10:33

Reklamos plotus pardavinėti, galite tiek įsiregistravę individualią veiklą pagal pažymą, tiek steigti UAB ar individualią įmonę. Jei pardavimo mąstai bus...

Publikavimo data: 2012-04-08 10:33

Reklamos plotus pardavinėti, galite tiek įsiregistravę individualią veiklą pagal pažymą, tiek steigti UAB ar individualią įmonę. Jei pardavimo mąstai bus nedideli, neplanuojate samdytis darbuotojų, tuomet registruokite individualią veiklą – paprasta pradėti ir sustabdyti veiklą, galima pačiam tvarkytis buhalteriją. O jei turite ambicingų plėtros planų, rinkitės tarp individualios įmonės ir UAB. Kadangi Jūsų veiklai nereikia didelių investicijų, mokesčių atžvilgiu, naudingiau rinktis individualią įmonę. Įmonių privalumai ir trūkumai aptarti šiame pateiktame atsakyme “GAMYBA IR PARDAVIMAS EL. PARDUOTUVĖJE”.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.