...

Neaiškūs adresai besilankantys el. parduotuvėje

Žinių bazė

2015.06.13

Sveiki,
Mano el.parduotuvėje yra įdiegtas google analytics. Jame matau, kas lankosi mano el.parduotuvėje. Nerimą kelia labai daug neaiškių adresų ,- pvz.: guardlink.org, free-social-buttons.com, Get-Free-Traffic-Now.com, 4webmasters.org (ypač daug), trafficmonetize.org ir panašių.
Bėda tame, kad tie adresai iškraipo statistiką – rodo didelį apsilankymų skaičių, tačiau tokių “apsilankymų” atmetimo rodiklis yra artimas 100 Proc.
Ar tai kažkokios automatinės sistemos? Ar jos ne kenkėjiškos, ar negadina parduotuvės reitingų google’je? Ar bandyti blokuoti jų IP?
Ačiū.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Publikavimo data: 2020-02-07 15:33

Taip, tai automatinių skriptų, taip vadinamų "botų" apsilankymai Jūsų el. parduotuvėje. Taip, jie gali pakenkti ir jūsų el. parduotuvės reputacijai...

Publikavimo data: 2020-02-07 15:33

Taip, tai automatinių skriptų, taip vadinamų "botų" apsilankymai Jūsų el. parduotuvėje. Taip, jie gali pakenkti ir jūsų el. parduotuvės reputacijai ir smugdyti parduotuvės reitingus paieškos sistemose. Kad neiškraipytų parduotuvės statistikos "Google Analytics" reiktų išfiltruoti jų apsilankymus, o dar geresnis variantas blokuoti jų prieigą pagal jų tinklalapių IP adresus. Paprašykite pagalbos pas savo el. parduotuvės "hosting" kompaniją ir jos pagalba blokuosite prieigą prie savo parduotuvės. Taip ir statistika "Google Analytics" išsigrynins ir tinklalapis labiau apsaugotas bus.

Ekspertai

Remigijus Kuliešius

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.