...

Kaip pritraukti klientų apsipirkti mano interneto svetainėje?

Žinių bazė

2011.11.30

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2011-11-30 23:23

Bet kokia reklama čia tikrai nepadės. Prieš pradedant bet kokius viešinimo darbus, svarbu nustatyti tikslinę auditoriją – amžių, lytį, pajamas,...

Publikavimo data: 2011-11-30 23:23

Bet kokia reklama čia tikrai nepadės. Prieš pradedant bet kokius viešinimo darbus, svarbu nustatyti tikslinę auditoriją – amžių, lytį, pajamas, net gyvenamąją vietą (miestas–kaimas) – ir pagal konkrečius kriterijus ieškoti tinkamų reklamos galimybių.
Pradžių pradžia – logotipų (reklamjuosčių) keitimasis, bendradarbiavimas su interneto parduotuvėmis ir akcijos. Internete veikiančią prekybos sistemą labai efektyviai veikia klientų atsiliepimai, tad derėtų kiekvienam klientui skirti išskirtinį dėmesį ir, atlikus paslaugą, paprašyti parašyti komentarą svečių knygoje ar kitoje visiems prieinamoje vietoje.
Man asmeniškai patinka neapkrautos interneto svetainės su ergonomišku meniu ir prekių išdėstymu, tad jeigu pirkėjas sugeba rasti viską per trumpą laiką, laikyčiau tai sėkmingu tinklalapio sprendimu. Dar viena mintis – galbūt vertėtų periodiškai apklausti lankytojus: ar jie nepasigenda kokios nors informacijos apie paslaugas, kokia jų nuomonė, lūkesčiai ir pan.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.