...

Įrankio „Ahrefs“ naudojimas raktažodžiams

Žinių bazė

2019.09.11

Ar galima su „Ahrefs“ ieškoti atvirkščiai, t. y. kas Lietuvoje yra pirmose pozicijose, pavyzdžiui, pagal raktažodį „paspirtukai“?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Nelabai suprantu, ką turite omenyje sakydami „atvirkščiai“. Jeigu naudojatės įrankiu „Ahrefs“, tai, nurodant šalį, kurioje tikrinate, ir raktažodį, pagal kurį...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Nelabai suprantu, ką turite omenyje sakydami „atvirkščiai“. Jeigu naudojatės įrankiu „Ahrefs“, tai, nurodant šalį, kurioje tikrinate, ir raktažodį, pagal kurį tikrinate, „Ahrefs“ ir parodo, kas kokiose pozicijose yra. Nurodysite, kad tikrinate Lietuvoje, o raktažodis yra „paspirtukai“, ir „Ahrefs“ jums pateiks visą sąrašą skelbimų, kas kokioje pozicijoje yra. „Ahrefs“ pateiks ir idėjas kitiems raktažodžiams pagal paieškų apimtis „Google“ paieškoje. Išbandę su raktažodžiu „paspirtukai“, gausite pasiūlymus, kad raktažodžiu „elektriniai paspirtukai“ Lietuvoje yra daugiau nei 3,4 tūkst. paieškų ir tai populiaresnis raktažodis už „paspirtukai“, turintį 2,6 tūkst. paieškų. „Ahrefs“ šiuo atveju siūlo ir alternatyvą šiems raktažodžiams – raktažodį „elektrinis paspirtukas“, kurio paieškų skaičius yra dar didesnis ir siekia 5,3 tūkst. paieškų. Dabar pakeiskite tikrinamą raktažodį į „elektrinis paspirtukas“ ir sužinosite, kokie tinklalapiai kokiose pozicijose yra pagal šį raktažodį.

Ekspertai

Remigijus Kuliešius

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.