...

El. svetainės domeno vardas

Žinių bazė

2015.02.19

Ar bet koks juridinis asmuo, registruotas pavadinimu X, turi teisę į domeną, kuris naudojamas el. prekybai tokiu pačiu pavadinimu www.X.lt ? Šiuo atveju juridinis asmuo yra klubas/asociacija.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Publikavimo data: 2015-02-19 10:51

Už būtent .lt domenus yra atsakingas Kauno technologijos universiteto valdomas portalas – domreg.lt. Paklausus jų specialisto pasitikslinome, kad www.x.lt savininkas...

Publikavimo data: 2015-02-19 10:51

Už būtent .lt domenus yra atsakingas Kauno technologijos universiteto valdomas portalas – domreg.lt. Paklausus jų specialisto pasitikslinome, kad www.x.lt savininkas neprivalo perleisti savo domeno. Visada yra siūloma gražiuoju susitarti dėl domeno nupirkimo ar perleidimo. Kitokiu atvėju, reikėtų eiti teisminiu keliu. Jeigu teismas priskirs domeno nuosavybę minėtam klubui/asociacijai, domreg.lt įvykdys domeno perleidimą naujam savininkui. Neatsižvelgus į teismo numatytas išlaidas taipogi gali būti ir papildomų mokesčių. Papildomiems klausimams siūlytume kreiptis į KTU Informacinių technologijų departamento interneto paslaugų centrą telefonu (8~37) 35 33 25.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.