...

Kokią įtaką „Amazon“ paskyros reputacijai turi blokuojami produktai dėl didelio grąžinimų reitingo?

Žinių bazė

2019.01.30

Kokią įtaką ACC / produkto reputacijai turi blokuojami produktai dėl didelio grąžinimų reitingo? Tarkim, tas pats produktas yra užblokuotas ar atblokuotas kelis kartus.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Premium

Publikavimo data: 2019-01-30 09:33

Kai kurie produktai užprogramuoti dideliems grąžinimams, pavyzdžiui, drabužiai, batai ir viskas, ką reikia matuoti, tiek žmogui, tiek gyvūnui. Žmonės tiesiog...

Publikavimo data: 2019-01-30 09:33

Kai kurie produktai užprogramuoti dideliems grąžinimams, pavyzdžiui, drabužiai, batai ir viskas, ką reikia matuoti, tiek žmogui, tiek gyvūnui. Žmonės tiesiog tingi, nenori to daryti ir netikusį daiktą grąžina bei siunčiasi gretimą dydį… „Amazon“ įvertina šias detales ir kiekvienai kategorijai nustato toleruotinus grąžinimo procentus, kurie yra skirtingi. Jei paskyra gauna „Performance Notification“, tai blokavimai turi reikšmę jos vertinimui ir reputacijai, jeigu tik paprastas įspėjamasis laiškas, tuomet ne.

Ekspertai

Dr. Žydrūnas Stankevičius

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.