...

Kaip gauti paskolą ar finansavimą?

Žinių bazė

2017.10.03

Sveiki, turiu 1 ha žemės paskirties sklypą, kuriam priklauso 150m pakrantės. Taip pat turiu nuosavą butą Vilniuje, kurio nuomos kaina galūtų būti 400eur per mėnesį. Taigi, norėčiau pasiskolinti pinigų mažo namuko ir pirtelės su miegamom vietom statybai, iki 50.000eur. Pirtelę nomuočiau ir generuočiau šiokias tokias pajamas, taip pat atsirastų galimybė nuomoti butą ir dar generuoti 400eur+. Kol kas atsitrenkiu visur į uždarytas duris, kadangi atlyginimas nesiekia 700eur. Kaip gauti finansavimą šiam projektui, butas mano nuosavybė, yra galimybė užstatyti.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2017-10-03 17:48

Naujai įkurti verslo subjektai, kurie veikia iki 1 metų nuo veiklos registracijos, gali gauti lengvatinę paskolą iki 25 000 Eur, finansuojamą...

Publikavimo data: 2017-10-03 17:48

Naujai įkurti verslo subjektai, kurie veikia iki 1 metų nuo veiklos registracijos, gali gauti lengvatinę paskolą iki 25 000 Eur, finansuojamą „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ (VSF2) fondo lėšomis. Šią priemonę, skirtą būtent verslo pradžiai ar iki 1 metų veikiančių įmonių plėtrai, administruoja „Invega“ kartu su kredito unijų konsorciumu (LKU). Norėdami pasinaudoti priemone, turėtumėte kreiptis į LKU grupės kredito unijas, kur unijos atstovai įvertins galimybes grąžinti paskolą ir pasiskaičiuos, ar užteks užstato. Jei užstato neužteks, kredito unija gali kreiptis į „Invega“ dėl  individualios garantijos suteikiamai paskolai, kurios dydis gali būti iki 80 proc. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad rengdami verslo planą, turėsite pagrįsti, kad jūsų statoma pirtis nebus naudojama asmeniniams tikslams.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.