...

Paskola užsienio plėtrai

Žinių bazė

2019.03.04

Sveiki, vystau vaikų ugdymo mokyklėles. Planuoju atsidaryti ir tose šalyse, kur pakankamai daug yra lietuvių emigrantų (Airija, Ispanija) ir yra poreikis vaikus edukuoti lietuviškose mokyklose. Ar galiu gauti paskolą tokiai plėtrai ar reikėtų kreiptis į tos šalies banką, kurioje planuoju veiklą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2019-03-04 10:54

Visų pirma, labai sveikintina veikla. Tam, kad galėčiau Jums atsakyti išsamiai, reikėtų papildomos informacijos: kokia bus organizacinė struktūra, t. y.,...

Publikavimo data: 2019-03-04 10:54

Visų pirma, labai sveikintina veikla. Tam, kad galėčiau Jums atsakyti išsamiai, reikėtų papildomos informacijos: kokia bus organizacinė struktūra, t. y., ar kiekvienoje šalyje steigsite įmonę, ar bus motininė įmonė, kuri šiuo atveju būtų registruota Lietuvoje, ar jau turite įmonę, kuri užsiima edukacine veikla Lietuvoje ir generuoja pajamas? Manau, Jums, kaip Lietuvos pilietei, vietiniai Airijos ar Ispanijos bankai nebus linkę teikti verslo paskolos, nebent Jūs toje šalyje iki dabar gyvenote ir dirbote. Galbūt paprastesnis variantas būtų steigti įmonę Lietuvoje, čia finansuotis ir veikti kitose šalyse per filialus. Siūlau Jums susisiekti su mumis, kad galėtume detaliau įsigilinti į Jūsų situaciją. Taip pat kviesčiau pasikonsultuoti su VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais – jie jau gali būti susidūrę su panašia situacija ir turės vertingų praktinių patarimų.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.