...

Parama žaidimams suaugusiems, ar įmanoma verslo parama?

Žinių bazė

2020.10.02

Planuojame su sese įgyvendinti sumanytą suaugusiems skirtą, ypač vakarėliams, linksmą žaidimą. Šiuo metų jį testuojam, galvojam, ar pavyktų patentuotis ir, žinoma, gauti verslo paramą? Jei pavyktų čia, galvotume apie eksportą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2020-10-07 09:09

Tam, kad būtų galima pasinaudoti UAB "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) siūlomomis finansavimo priemonėmis, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus, pvz.,...

Publikavimo data: 2020-10-07 09:09

Tam, kad būtų galima pasinaudoti UAB "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) siūlomomis finansavimo priemonėmis, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus, pvz., vienas jų – būti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektu. Nors iš pateikto klausimo nėra aišku, kam konkrečiai reikalingas finansavimas, vis dėlto bandau spėti, kad bus kuriamas naujas verslas, todėl rekomenduočiau pasidomėti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis paskolomis pradedančiajam verslui pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014–2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo”. Šia priemone yra siekiama padėti fiziniams asmenims arba labai mažoms ir mažoms įmonėms pradėti ir vystyti neseniai pradėtą verslą (įmonės iki 1 metų), teikiant paskolas iki 25 000 Eur ir nemokamas konsultacijas. Šias paskolas teikia INVEGA atrinktas kredito unijų konsorciumas, kuriam atstovauja Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU). Be to, panaudojus šios paskolos lėšas, įmonė ar verslininkas gali kreiptis tiesiogiai į INVEGĄ ir pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Subsidijos verslo pradžiai“, ir 12 mėn. gauti nuo 50 iki 75 proc. darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už pagal darbo sutartį įdarbintus darbuotojus.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.