...

Noriu įkurti siuntų pervežimo įmonę, kryptis Lietuva – Anglija – Lietuva. Ar turiu galimybę gauti paskolą su INVEGOS garantija?

Žinių bazė

2014.11.06

Galvoju apie individualią įmonę arba mažąją bendriją, pradžiai turėtume vieną mikroautobusiuką, verslą planuoju su drauge, samdytume du darbuotojus (vairuotojus), planuojami du reisai per savaitę. Kokie mokesčiai būtų ir koks galimas finansavimas tokiai veiklai? Taip pat noriu pasiteirauti kokia tokios veiklos padėtis šiandieninėje rinkoje?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2014-11-06 10:10

Pradedantiesiems verslininkams, įmonėms iki 1 metų: Šiuo metu vienos palankiausių sąlygų verslo pradžiai sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Dėl lengvatinių...

Publikavimo data: 2014-11-06 10:10

Pradedantiesiems verslininkams, įmonėms iki 1 metų:
Šiuo metu vienos palankiausių sąlygų verslo pradžiai sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Dėl lengvatinių paskolų (iki 24 907 tūkst. eurų) iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą (įmonės iki 1 metų). Paskolos teikiamos tiek apyvartai, tiek investicijoms. Jei trūksta užstato, kredito unija kartu su jumis kreipiasi į INVEGĄ dėl garantijos ir dar kartą įvertina verslo planą.  Verslininkai, kreipdamiesi į kredito įstaigą/lizingo bendrovę dėl paskolos/lizingo verslui pradėti ar plėsti, dažnai susiduria su bankui nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. INVEGA padeda išspręsti šią problemą, garantuodama pirmos paskolos dalies grąžinimą kredito įstaigai iki 80 proc. paskolos sumos. Likusios negarantuotos paskolos dalies grąžinimą kredito įstaiga užsitikrina SVV subjekto pasiūlytais užstatais, įsikeisdama už paskolos lėšas įsigyjamą turtą.

Dėl visų finansavimo sąlygų ir užstato poreikio paskolai gauti reikėtų kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją, skambinti nemokamu tel.: 8 800 11 211. Daugiau informacijos http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/

Dėl šios srities verslo situacijos rinkoje reikėtų pasidomėti savarankiškai, mes detalios informacijos, deja, neturime. Daugiau informacijos galėtų suteikti jūsų mieste veikiantis verslo informacijos centras.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.