...

Kaip užpajamuoti sendaikčius?

Žinių bazė

2015.04.16

Norime išsiparduoti savo asmeninius senus rūbus ir smulkius daiktus važinėdami po turgavietes savaitgaliais. Kaip legalizuoti būsimas prekes t.y. kaip jas užpajamuoti ir nustatyti pardavimo kainą, kokio dokumento reikia?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2015-04-16 00:00

Savo asmeninį turtą galima parduoti ir neregistravus veiklos jei tai vienkartinis pardavimas. Tačiau, minimu atveju, tai būtų tęstinė veikla (prekyba...

Publikavimo data: 2015-04-16 00:00

Savo asmeninį turtą galima parduoti ir neregistravus veiklos jei tai vienkartinis pardavimas. Tačiau, minimu atveju, tai būtų tęstinė veikla (prekyba turguose savaitgaliais), todėl reikėtų registruoti IDV veiklą pagal pažymą arba įsigyti verslo liudijimą. Jūsų situacijoje tikriausia naudingiau ir paprasčiau įsigyti verslo liudijimą (kadangi veiklos išlaidų nebūtų daug, be to sendaikčių vertė būtų nulinė, nes vargu ar turėsite daiktų įsigijimo dokumentus).

Prekes “legalizuoti” galite laisvos formos dokumentu-pažyma, kurioje galite tiesiog surašyti savo turimus sendaikčius. Pardavimo kainą galite nustatyti patys, pagal tai kiek pirkėjai sutiks mokėti :).

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.