...

Kaip pradėti verslą neturint pinigų?

Žinių bazė

2013.08.19

Ko gero vieni didžiausių barjerų verslo pradžiai – tai verslo pasisekimo užtikrintumas ir pinigų investicija. Todėl turiu keletą klausimų:

1) Gana nekonkretus klausymas, tačiau kaip pradėti kurti verslą, uždirbant minimalų atlyginimą (grynosios pajamos per mėnesį gaunasi 824 lt.) Kalbant apie paprastas asmenines paskolas, paskolas būstui, automobiliui, bankai nesuteikia paskolų, jei mėnesinės pajamos mažesnės nei 850 lt.

2) Gaunant minimalų atlyginimą ir dar už jį gyvenant, lieka dar mažiau pinigų, kuriuos būtų galima investuoti. Kokios galėtų būti išeitys? ar galimas saugaus finansavimo gavimas?

3) Jei įmanoma pradėti savo verslą gaunant minimalias pajamas, ką galėtumėte patarti/pasiūlyti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2013-08-19 20:08

Dėl galimybių gauti išorinį finansavimą verslo plėtrai ar pradžiai, šiuo metu palankiausios sąlygos pradedančiajam ar jaunam verslui yra sudarytos pagal...

Publikavimo data: 2013-08-19 20:08

Dėl galimybių gauti išorinį finansavimą verslo plėtrai ar pradžiai, šiuo metu palankiausios sąlygos pradedančiajam ar jaunam verslui yra sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Dėl lengvatinių paskolų (iki 86 tūkst. lt) iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą (įmonės iki vienerių metų). Gavusieji VSF paskolą gali ne tik pasinaudoti INVEGA garantija (iki 80 proc. paskolos sumos), bet ir susigrąžinti net 95 proc. sumokėtų palūkanų ir šias lėšas toliau investuoti į plėtrą. Šios priemonės palengvina verslo steigimo etape ir padeda saugiai įsibėgėti.

Šių paskolų teikimas yra derinamas su nemokamu pradedančiųjų verslą mokymu ir konsultavimu, pagalba rengiant bei įgyvendinant verslo planus. Planuojantys pradėti savo verslą dėl šių paskolų gali kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją, skambinti nemokamu tel.: 8 800 11 211. Daugiau informacijos http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/

Siekiant padėti įsitvirtinti rinkoje ir sudaryti papildomas finansines paskatas VSF paskolų gavėjams, artimiausiu metu planuojama pradėti įgyvendinti naują priemonę. Kviečiame sekti INVEGA naujienas.
Daugiau informacijos apie galimybes pradėti ar plėsti verslą, kurią priemonę pasirinkti taip pat galite rasti www.invega.lt.

Jei visgi šiuo metu yra sudėtinga pritraukti išorinį finansavimą iš finansinių tarpininkų, siūlome pasidomėti alternatyviomis verslo idėjų finansavimo galimybėmis, pavyzdžiui, iniciatyva „Burės“ ar ieškoti investuotojų pagalbos, pvz., Verslo angelai.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.