...

Kaip pagerinti pinigų srautus karantino metu ir po jo?

Žinių bazė

2020.04.25

Turiu miestelyje nedidelį nuosavą sporto klubą. Deja, kainuoja nuoma ir matau, kad sunku bristi iš karantino sukelto liūno. O žmonės mano mieste (apie 50 tūkst. gyventojų) ir gana pasyvūs video online treniruotėms. Kaip galėčiau pagerinti pinigų srautus, t. y. suaktyvinti nors kažkiek pardavimus, kaip tvarkytis finansus?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2020-05-29 09:55

Sveiki, siūlyčiau neapsiriboti tik savo miesto rinka. Naudojantis online platformomis jūs į treniruotę galite pritraukti klientus iš visos Lietuvos (jeigu...

Publikavimo data: 2020-05-29 09:55

Sveiki, siūlyčiau neapsiriboti tik savo miesto rinka. Naudojantis online platformomis jūs į treniruotę galite pritraukti klientus iš visos Lietuvos (jeigu galite treniruotes vesti užsienio kalba, turite galimybę plėstis ir užsienio rinkoje). Kaip tai padaryti: 1. susiraskite kitų sporto veiklų pavyzdžius, pasižiūrėkite kaip kiti tai daro; 2. sugalvokite kuo jūs galite būti išskirtiniai, gal turite kažką ką galėtumėte pasiūlyti rinkai ir taip pritraukti žmones; 3. reklamuokitės visais jums priimtinais kanalais, kad žmonės sužinotų apie jūsų veiklą. 4. nepamirškite esamų klientų, juos asmeniškai kvieskite į online treniruotes. Kaip tvarkytis finansus: 1. pasidarykite išsamią išlaidų analizę; 2. atsisakykite nebūtinų išlaidų; 3. Patalpos (jūsų ar nuomojamos) - derėkitės dėl nuomos kainos, jei jūsų, gal galite persiorganizuoti veiklą ir pasikviesti papildomai nuomininkų, kurie jums mokėtų nuomą? Kad ir naujų trenerių, kurie būtų suinteresuoti vesti užsiėmimus; 4. pagalvokite, galbūt turite produktus, kuriuos galite parduoti internetu. Įprastai sporto klube galima įsigyti tam tikrų papildų ir priemonių. Tam galite steigtis internetinę parduotuvę arba pradžiai naudoti Facebooko, Instagramo ar skelbti skelbimus tiesiog skelbimų portaluose; Tikslas - pagalvoti kaip galite papildomai užsidirbti, ką galite daryti kitaip. 5. Peržiūrėkite savo finansinius įsipareigojimus, esant būtinybei kreipkitės į skolintoją dėl atidėjimų, tam, kad nekauptumėte skolų finansų įstaigoms. 6. Naudokitės valstybės paramos formomis verslui (atidėjimas tam tikrų mokesčių, paskolos su valstybės garantija). Bet labai rekomenduočiau šiuos veiksmus atlikti įsivertinus kokias problemas šie atidėjimai ar papildomas skolinimasis išspręs. Skolintis, tam, kad dengti jau turimas skolas retai, kada pasiteisina. Skolinkitės norėdami vystyti ir plėsti savo veiklos apimtis ar pajėgumus.

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.